Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Co dokážete díky simulacím v SOLIDWORKS?

Zrychlete vývoj a snižte náklady na výrobu!

Integrované nástroje pro simulace v SOLIDWORKS Vám umožňují efektivně a rychle provádět komplexní inženýrské testy přímo ve Vašem 3D CAD prostředí, což Vám umožní rychle a efektivně ověřovat funkčnost a odolnost Vašich produktů ještě před reálnou výrobou. Ať už se jedná o mechanickou pevnost, dynamiku tekutin, tepelné zatížení, proudění plastových tavenin nebo jiné fyzikální vlastnosti, simulace v SOLIDWORKS poskytují potřebné nástroje pro přesnou a spolehlivou analýzu. Připojte se k tisícům spokojených uživatelů, kteří již využívají simulace v SOLIDWORKS.

Co jsou simulace v SOLIDWORKS?

Optimalizujte vývoj produktů pomocí simulací

Simulace v systému SOLIDWORKS jsou pokročilé analytické nástroje pro inženýry a designéry, umožňující precizní simulace a analýzy produktů v digitálním prostoru před prototypováním. Nabízí široké spektrum testů – statické, dynamické, tepelné, fluidní – pro rychlou identifikaci a řešení problémů, optimalizaci výkonu a zvýšení bezpečnosti. Jeho integrace do vývoje znamená úspory času a nákladů, posílení inovací a konkurenceschopnosti. Ideální pro firmy cílící na rychlý vývoj bezpečných, spolehlivých a technologicky pokročilých produktů. Simulace v SOLIDWORKS zkracují dobu od návrhu k výrobku, posiluje přípravu pro výrobu a nabízí výhodu rychlejšího uvedení inovací na trh.

2

SOLIDWORKS Simulation

Vystavte své konstrukční návrhy podmínkám reálného světa. Dosáhnete tak vyšší kvality při nižších nákladech na prototypech a fyzickém testování.

3

SOLIDWORKS Flow Simulation

Simuluje proudění tekutin, přenosy tepla a vliv tekutin, které mají rozhodující vliv na fungování návrhů.

4

SOLIDWORKS Plastics

Předpověď a minimalizace výrobních vad v návrzích plastových dílů a vstřikovacích forem, eliminujte nákladné přepracovávání, zdokonaluje kvalitu dílů a urychluje uvedení výrobků na trh.

8

SIMULIAworks

Škálovatelné simulace a technická spolupráce v cloudu. S využitím technologie Abaqus přináší SIMULIAworks pokročilé simulační schopnosti do procesu vývoje produktů.

Proč používat simulace v SOLIDWORKS?

Efektivita, inovace, úspěch!

Plně integrované simulace v SOLIDWORKS představují vysoce pokročilé nástroje, které jsou zásadní pro efektivní vývoj produktů ve všech odvětvích průmyslu. Jejich schopnost přesně předvídat výkon, odolnost a bezpečnost produktů v digitálním prostředí eliminuje potřebu nákladných a časově náročných fyzických prototypů. Tato vlastnost nejen šetří čas a peníze, ale také výrazně zvyšuje celkovou kvalitu a odolnost výsledného produktu tím, že umožňuje designérům a inženýrům provádět rychlé iterace a optimalizace designu. Jejich univerzální aplikovatelnost a flexibilita je činí společně se SOLIDWORKS nezbytným nástrojem pro všechny, kdo se zabývají vývojem inovativních, technologicky pokročilých a zároveň spolehlivých produktů.

Efektivní testování

Umožňuje rychlé a přesné simulace v digitálním prostředí, snižující závislost na fyzických prototypů a umožňující detailní analýzu chování produktů pod různými podmínkami.

Snížení nákladů

Signifikantně redukuje výdaje spojené s prototypováním a testováním, díky možnosti identifikace a řešení problémů ještě před výrobou, což vede k výrazné úspoře materiálů a pracovního času.

Rychlejší vývoj

Dramaticky zkracuje celkový čas potřebný od počátečního návrhu k hotovému produktu tím, že urychluje iterace designu a zjednodušuje proces schvalování, což umožňuje rychlejší reakci na tržní požadavky a trendy.

Zvýšená bezpečnost

Umožňuje předem identifikovat potenciální rizika a slabá místa produktů, zvyšuje celkovou bezpečnost a spolehlivost výsledného produktu tím, že simuluje extrémní podmínky a testuje odolnost proti různým druhům zatížení.

Optimalizace designu

Nabízí možnost detailního zkoumání a optimalizace každého aspektu designu pro maximální výkon a efektivitu, což vede k inovativnějším a konkurenceschopnějším produktům s lepšími uživatelskými vlastnostmi.

Konkurenceschopnost

Poskytuje firmám výhodu rychlejšího uvedení technologicky pokročilých a kvalitnějších produktů na trh, což zlepšuje jejich postavení v očích zákazníků a zvyšuje schopnost konkurovat na globálním trhu.

Search

Nenašli jste, co jste hledali, nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Souhlas se zpracováním
Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován/a, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Poptávka software nebo služeb
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
CAD software
Služby
Engineering
Souhlas se zpracováním